Kobi Map

Sektörel Reklam Ajansı

Ücretsiz Firma Rehberi » Firma Ekle

Firma rehberlerinin önemi hakkında bilgilendirme firma rehberi genel bir tanımla; ürün veya hizmet sunan işletmeleri tüketicilerle ortak bir noktada buluşmalarını sağlayan platformdur. Ücretsiz firma rehberi nedir sorusuna cevap olarak açıklamak gerekirse geleneksel firma rehberleri belli bir bölgeyi ele alan sadece işletmelerin telefon numarası ve adresinin yer aldığı fiziki rehberlerdi. Ayrıca bu rehberleri bulabilmek oldukça zahmetliydi.

Arama bulma ve değerlendirme kavramlarının çok daha işlevsel hale geldiği; günümüzün firma rehberleri oldukça fayda sağlayan bir platform olarak üreticiye ve tüketiciye kolaylık sağlamaktadır. Oldukça pratik bir avantaja sahip olan rehber platformu ile bireyler hiçbir zahmete başvurmadan; bölge ve sektör kriterleri doğrultusunda aranılan hizmeti gerçekleştiren işletmeleri bulabiliyor. Bu işletmeler hakkında video ve fotoğraf gibi tanıtım görsellerini de gözden geçirebiliyor ve diğerleriyle kıyaslamaya gidebiliyorlar.

Firmalar neden firma rehberlerine ekleme ihtiyacı duyarlar?

Ücretsiz Firma Rehberi

İş dünyasının en büyük yanılgısı aklına geldiğinde anda hemen bir web sitesi kurmaktır. Oysa web sitesi kurmadan önce detaylı analiz yapılsa çok daha farklı imkanlar ile karşılaşacaktır. Amacı hedefi ve pazarlama gücü olmayan web siteleri hiç bir zaman hedefine ulaşamaz. Pazarlama gücüne sahip bir web sitesi kurmak maliyet gerektirir. Bu maliyetten kaçınarak para kazanmayı düşünüyorsanız yanılırsınız. 

Web sitesi demek emek özveri bilgi deneyim zaman ve tecrübeyle sabittir.

Bu saydığımız özellikler bir web sitesi çalışmasında yoksa o çalışmaya web sitesi demek yanlış olur. Bir çok işletme bu konuda yanlış yönlendirilmektedir. Bir domain bir hosting aldın mı web sitesi hazır şeklinde söylemler kullanılmaktadır. Bu söylemin olduğu kişilerde bilgi ve tecrübe olmadığı hemen anlaşılır. Burada vurgulamak istediğimiz konu kötü tasarım yapılmış bir web sitesi hazırlamaktansa firma rehberleri kullanılarak daha fazla müşteri dönüşü sağlanabilir. Firma rehberi yönetimi ile hedefinizi belirterek bir kayıt yaparsanız etkin sonuçlar alabilirsiniz.

Firmalar neden firma rehberlerine ekleme ihtiyacı duyarlar?

Bunun sebebi günümüz firmaları için çok bilindik olmakla beraber tabi ki reklam ve pazarlamadır.

Reklam ve pazarlama yapabilmek tanınabilmek kazancın arttırılmasında büyük rol oynadığı için geçmişe göre çok daha önemli bir hal almıştır. Bunun sebebi internet ortamında reklam yapabilmenin hem kolay hemde az maliyetli olmasındandır. Uzun vadede küçük yatırımlarla; firma rehberi reklam pazarlama hizmeti veren kaliteli ve yerli rehberlere katılarak ücretli ücretsiz reklamınızı etkin bir şekilde yapabilirsiniz.

Ülkemizde firma rehberi çok farklı algılanmaktadır.

Farklı algılanması firma rehberi hizmeti veren sitelerin yanlış ve hedefsiz politikalarından kaynaklanmaktadır. Bazı rehberler kaliteli ve hedefli reklam pazarlama yaparak kayıt altında olan firmaları başarıya ulaştırmaktadır. Kısaca; firma rehberinde bulunan bir reklam sayfası size web sitenizden daha fazla ziyaretçi getirir.

Firmanızı ücretsiz kaydetmek için: https://www.kobimap.com/ tıklayınız.

Yorum Gönder

0 Yorumlar